/Files/images/rk_matematiki/контора1.png Контора Pi – це математична спільнота талановитих дітей та викладачів, які готують розумну націю до успішного майбутнього!


Навчальний сайт з математики

/Files/images/rk_matematiki/формула.png На цьому сайті ви зможете навчитися вирішувати математичні завдання, освоїти різні методи рішень, закріпити пройдений матеріал. Для цього у нас є все необхідне.

Головною, відмінною від решти математичних сайтів, рисою даного сайту є он-лайн сервіси для вирішення завдань (наприклад, розв’язання квадратного рівняння, знаходження гіпотенузи і катетів прямокутного трикутника і т.п.). Вони дозволяють без зайвих зусиль, просто ввівши відомі параметри, одним натиском кнопки обчислити шукане значення.

Як використовувати он-лайн калькулятори з цього сайту?

Ми присутні в соціальних мережах: Facebook, Google+ та Твіттер.

Ми будемо раді, якщо ви поділитеся з нами думкою про сайт «Formula.co.ua — математика, логіка, інтелект» через сторінку Контакти.


/Files/images/rk_matematiki/математика клуб.jpg

Тренажери з математики для будь-якого класу. Ми раді бачити Вас на сайті Клубу любителів математики! Тут Ви зможете швидко і легко вивчити таблицю множення, «прокачати» свої навички усного рахунку, або просто з цікавістю і користю провести час.


/Files/images/rk_matematiki/Новатіка.jpg Новатіка.

Навчальна соціальна мережа


Найбільша українська освітня онлайн-платформа Learning.ua рада повідомити чудові новини. Ми запустили сьомий клас з української мови!

Тепер учні сьомих класів мають чудову можливість потренувати свої навички з української мови! Ми запустили новий курс із оновленим функціоналом, цікавими вправами та приємним подарунками. 275 інтерактивних завдань, 24 теми та неймовірна кількість яскравих емоцій! Особливості нового рівня шукайте у нашому матеріалі «На нашій освітній платформі з’явився новий курс з української мови».

/Files/images/лер.JPG Що таке LearningApps.org?

LearningApps.org є сервісом для підтримки процесів навчання та викладання за допомогою невеликих інтерактивних модулів. Ці модулі можуть використовуватись безпосередньо як навчальні ресурси або для самостійної роботи. Метою роботи є створити загальнодоступну бібліотеку незалежних блоків, придатних для повторного використання та змін. Блоки (вони називаються Вправами) не включені в жодні конкретні сценарії чи програми, тому вони не розглядаються як цілісні уроки чи завдання, натомість їх можна використати у будь-якому доречному методичному сценарії.


Вивчення математики онлайн!!!

Корисні сайти

40+ сайтів з математики

Математичні головоломки для дітей і дорослих

Кiлькiсть переглядiв: 339