1 ЛЮТОГО РОЗПОЧАЛАСЬ РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗНО 2021

Зовнішнє незалежне оцінювання

ЗНО-2021
УКРАЇНСЬКА МОВА / УКРАЇНСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА БІОЛОГІЯ
МАТЕМАТИКА ГЕОГРАФІЯ
ІСТОРІЯ УКРАЇНИ ФІЗИКА
АНГЛІЙСЬКА МОВА ХІМІЯ

Пробне ЗНО-2021: старт реєстрації

/Files/images/Probne-ZNO-2.png


З 5 січня до 19 січня 2021 року на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти буде доступною програма реєстрації охочих узяти участь у пробному ЗНО.

Щоб зареєструватися, потрібно заповнити реєстраційну форму, зайти до особистого кабінету учасника пробного ЗНО за логіном і паролем, отриманими під час реєстрації, роздрукувати квитанцію, оплатити послугу з проведення пробного ЗНО, за 5-7 днів в особистому кабінеті учасника пробного ЗНО перевірити факт зарахування коштів.

Цьогоріч кожний учасник / кожна учасниця зможе вибрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО, а також додатково завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів із переліку предметів ЗНО-2021, пройти тестування вдома, після чого внести свої відповіді на спеціальний сервіс визначення результатів. Відтак можна буде і ознайомитися з процедурою проведення ЗНО під час пробного тестування з одного з навчальних предметів, і перевірити рівень своїх навчальних досягнень з усіх інших навчальних предметів ЗНО (у разі внесення відповідей на спеціальний сервіс).

Тестування з усіх навчальних предметів відбудуться 10 квітня 2021 року.

Звертаємо увагу, що реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО. Результати пробного ЗНО не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до закладів вищої освіти.

Підготуйся до ЗНО онлайн з репетитором

Львівські айтішники запустили бот для підготовки до ЗНО з математики

Розв'язуємо найскладніші завдання ЗНО з математики. Підготовка до ЗНО-2020 з математики / ZNOUA

ПІДГОТОВКА до ЗНО 2020 з математики. ЗНО 2021 демонстраційний варіант

Тренуйтесь за посиланням:https://vseosvita.ua/zno

Кiлькiсть переглядiв: 452